Logistyka

NOWOCZESNY TRANSPORT

Pomożemy usprawnić przemieszczanie się Twoich produktów


Łącząc działalność spedycyjną z usługami transportu, nasza firma stała się solidną bazą logistyczną. Planujemy transporty skutecznie, pewnie i solidnie. Ponieważ mamy szeroko rozbudowaną flotę pojazdów, wszystkie polecone nam zadania realizujemy samodzielnie. Zlecenia wykonujemy sprawnie i efektywnie, dbając o zaspokojenie wymagań klienta. Cały proces transportu jest ściśle kontrolowany przez urządzenia GPS, najnowocześniejsze systemy pozycjonowania oraz programy informatyczne, dzięki czemu cieszymy się sprawnym i dokładnym przepływem informacji.

Do dyspozycji mamy m.in.:
  • wywrotki aluminiowe, o objętości od 42m3 do 48 m3.
  • chłodnie spożywcze umożliwiające transport w multitemperaturze w zakresie od -30C do +30C, system monitoringu temperatury. Chłodnie posiadają 33 - 37 miejsca paletowe oraz są wyposażone w windy rozładunkowe
  • cysterny chemiczne do przewozu materiałów płynnych (NOXy, AdBlue, RSM)
  • cysterny chemiczne, do przewozu materiałów płynnych oznaczonych kodem L4BH
img25

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych pojazdów zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa przewożonych towarów. W skład naszego taboru wchodzą ciągniki i naczepy tylko renomowanych producentów. Sprzęt wysłużony zostaje zastąpiony nowym, a każda drobna awaria usuwana natychmiastowo.

W naszych pojazdach posiadamy najnowocześniejsze systemy pozycjonowania i monitorowania GPS. Dzięki temu rozwiązaniu, klient na bieżąco może uzyskać szczegółowe informacje na temat realizowanego transportu. Stawiamy wyłącznie na wykwalifikowaną kadrę. Do grona naszych kierowców należą osoby doświadczone, odpowiednio przeszkolone z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach krajowych i międzynarodowych. Powierzone zadania realizujemy zgodnie z planem, dotrzymujemy umówionych terminów.

Ładunki sypkie

Naczepy samowyładowcze, aluminiowe typu wywrotka. Pojemność 42 - 48 m3. Wszystkie posiadają szyber do wysypu na taśmę. Ładowność 25 ton.

Ładunki nienormatywne

Jednoosiowa naczepa niskopodwoziowa o ładowności do 15 ton. Możliwość przewozu między innymi samochodów ciężarowych.

Ładunki spożywcze

Posiadamy naczepy typu chłodnia (33 miejsca paletowe), zestawy typu tandem (37 miejsc paletowych) oraz samochody z agregatami chłodniczymi (19 - 21 miejsc paletowych).

Ładunki płynne

Zestawy cysternowe do przewozu płynnych produktów chemicznych, zarówno neutralnych jak i niebezpiecznych (ADR). Naczepy jedno i trzy komorowe o pojemności do 36 tyś. litrów.