Nasza oferta

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Nasza firma prowadzi szeroki zakres usług, w skład których wchodzą m.in. transport, logistyka, usługi sprzętowe. Odpowiednio rozwinięta działalność, została nakierowana także na usługi budowlane, co w połączeniu z posiadaniem własnego taboru zapewnia kompleksową obsługę naszych klientów.

Dodatkowym atutem firmy MAG, jest ciągłe wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych, co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa i jakości.

Świadczymy usługi w zakresie przewozu towarów takich jak:

 • AdBlue
 • Techniczny roztwór mocznika
 • Nawozy (ASL, RSM, ADR klasy 3, 6, 7 i 9)
 • Towary spożywcze
 • Zboża
 • Kruszywa ziemne (piaski, żwiry, ziemie)
 • Wegiel, pellet
 • Odpady
obszar-dzialanosci
profpartner

PROFESJONALNY PARTNER

Jesteśmy na rynku od 1999 roku. Do dnia dzisiejszego, nasza firma nieustannie się rozwija. Inwestujemy w nowoczesną flotę oraz sprzęt, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby klientów. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, kursach, poszerzając swoją wiedzę i rozwiązania z zakresu logistyki.

Posiadając odpowiednie certyfikaty, a także tabor, jesteśmy w stanie zapewnić transport każdego rodzaju, od produktów sypkich do płynnych. Naszą firmę cechuje niezwykły profesjonalizm, jeśli chodzi o realizacje zleceń, zawsze dajemy z siebie wszystko.

BEZPIECZEŃSTWO

Aby zapewnić naszym Klientom maksimum bezpieczeństwa, nasza firma nieustannie wdraża nowe systemy i rozwiązania z zakresu logistyki.

Posiadamy szereg pakietów ubezpieczeń, dzięki czemu zleceniodawca może być spokojny o powierzone nam zadanie.

Współpracujemy z wieloma firmami, celem wdrażania nowoczesnych rozwiązań i systemów umożliwiających ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji i jakości usług.

Posiadamy własny, niezależny warsztat aut ciężarowych i osobowych. Dodatkowo, nasi pracownicy są mobilni, co pozwala na dojazd do kierowcy/operatora maszyny, w celu natychmiastowej naprawy awarii.

 • SYSTEM GPS

  W naszych pojazdach posiadamy zainstalowany najbardziej nowoczesny system pozycjonowania i monitorowania typu GPS, dzięki temu klient na bieżąco ma możliwość uzyskania szczegółowych Informacji na temat realizowanego Transportu.

 • GMP+ i HACCP

  Spełniamy wysokie normy bezpieczeństwa w zakresie przewozu żywności dzięki wdrożonym system certyfikacji.

 • Transport ADR

  Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia do przewozu ładunków niebezpiecznych zgodnie z międzynarodową konwencją, określającą zasady drogowego przewozu tychże materiałów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Międzynarodowy przewóz ładunków stanowi jeden z głównych kierunków działalności firmy MAG. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów w różnych konfiguracjach zabudowy.  

Utrzymujemy kontakty z kontrahentami na terenie całej Europy. Współpracujemy z klientami różnych dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie organizować przewozy różnego rodzaju ładunków.

Organizujemy przewozy ładunków na zlecenie osób prawnych i fizycznych. Zajmujemy się również wszelkimi procesami, wynikającymi ze specyfiki zlecenia.    

checklist icon

USŁUGI BUDOWLANE

Realizujemy zlecenia u przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Wszelkie prace prowadzimy na terenie Szczecina i okolic. Operatorzy sprzętu budowlanego posiadają wszelkie wymagane uprawnienia.