Kontakt

Formularz kontaktowy


    Jak dojechać?

    Kontakt

    SZCZECIN / GŁOWNA SIEDZIBA

    SZCZECIN
    Reptowo 72a,
    73-108 Kobylanka

    Kontakt

    WROCŁAW

    WROCŁAW
    Południowa 2,
    55-040 Domasław

    Kontakt

    MOTANIEC

    SZCZECIN
    Reptowo 72a,
    73-108 Kobylanka

    Nasz zespół

    Szczecin / Głowna siedziba / Zarząd

    Piotr Cęcak

    Prezes zarządu

    tel. +48 509 398 923
    e-mail: mag@mag-trans.pl

    Nasz zespół

    Szczecin / Głowna siedziba / Ksiegowość

    Głowna księgowość

    księgowość

    tel. +48 502 485 064
    e-mail: ksiegowosc@mag-trans.pl

    Anna Cęcak

    faktury

    tel. +48 501 098 238
    e-mail: biuro@mag-trans.pl

    Sylwia Szyłobryt

    kadry i płace

    tel. +48 501 745 789

    Nasz zespół

    Szczecin / Logistyka / Cysterny / Wywrotki

    Jarosław Sulwiński

    Spedycja i logistyka, cysterny chemiczne (ADR)

    tel. +48 504 485 875
    e-mail: cysterny@mag-trans.pl

    Monika Bet

    Spedycja i logistyka, cysterny neutralne

    tel. +48 506 561 905
    e-mail: cysterny@mag-trans.pl

    Joanna Płoszka

    Spedycja, ładunki sypkie

    tel. +48 507 135 425
    e-mail: spedycja@mag-trans.pl

    Nasz zespół

    Motaniec / Logistyka / Ładunki chłodnicze

    Mateusz Grzeczkowicz

    Logistyk

    tel. +48 512 194 808
    e-mail: mateusz@mag-trans.pl

    Andrzej Adamczyk

    Logistyk

    tel. +48 518 278 352
    e-mail: andrzej.adamczyk@mag-trans.pl

    Marcin Nowicki

    Logistyk

    tel. +48 500 142 084
    e-mail: marcin.nowicki@mag-trans.pl

    Nasz zespół

    Wrocław / Logistyka / Ładunki chłodnicze

    Wojciech Jasiński

    Kierownik spedycji i logistyki

    tel. +48 504 485 897
    e-mail: wojciech.jasinski@mag-trans.pl

    Marcin Korkuś

    Logistyk

    tel. +48 518 278 549
    e-mail: marcin.korkus@mag-trans.pl

    Agnieszka Syta

    Logistyk

    tel. +48 518 278 348
    e-mail: agnieszka.syta@mag-trans.pl