Pytania i odpowiedzi (FAQ)

Dlaczego my?

Zajmujemy się transportem od 1999 roku. Każdego klienta traktujemy rzetelnie, solidnie i uczciwie. Powierzony nam ładunek jest odpowiednio zabezpieczony, oraz dodatkowo ubezpieczony na czas transportu. Dostawy są realizowane w wyznaczonych przez klienta terminach, bez opóźnień z punktu załadunku do punktu rozładunku.

Nie. Zarówno do każdego klienta jak i transportu podchodzimy indywidualnie. Ceny są ustalane na podstawie rodzaju ładunku, środka transportu oraz terminu realizacji. Każda stawka zawiera w sobie opłaty drogowe, autostrady, promy, itp.

Oczywiście. Posiadamy certyfikat GMP+ B4, HACCP , nadany numer weterynaryjny a także pozwolenie na przewóz odpadów, zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Nasza działalność obejmuje transport na terenie całej Europy.

Tak. Nasze pojazdy posiadają monitoring GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie informować klienta na bieżąco, w którym miejscu znajduje się powierzony ładunek. Niestety, na chwilę obecną wgląd do tego systemu posiadają logistycy.

NASZA MISJA

Ponad 18 lat na rynku

W naszej firmie wierzymy, że sukces nie przychodzi z dnia na dzień. Ale wiele lat na rynku pozwoliło firmie MAG osiągnąć stabilną pozycje i stać się dobrym w tym co robimy, bo robimy to bardzo długo.

Z roku na rok zakres naszych usług jest poszerzany, nasze oddziały stale się rozwijają. Inwestujemy w nowe sprzęty, samochody oraz innowacje. Każdego dnia ciężko pracujemy na renomę oraz konkurencyjność naszego przedsiębiorstwa.

TWOJE KORZYŚCI

  • Wysoka jakość usług transportowych
  • Inwestujemy w naszych pracowników, aby zapewnić lepszą obsługę i rozwój firmy
  • Bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet w zapewnieniu bezpiecznych procedur pracy
  • Inwestujemy w technologię, aby zapewnić szybką, dokładną i efektywną obsługę.
  • Zachowanie najwyższych standardów branżowych

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI

TO CO NAS WYRÓŻNIA

checklist icon

Ciągły rozwoj

checklist icon

Nowoczesne technologie

checklist icon

Jakość i bezpieczeństwo

checklist icon

Troska o środowisko

Świadczymy najwyższej klasy usług logistyczne

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty na świadczenie naszych usług.

UZYSKAJ OFERTĘ